Witamy w świecie HushLab
HLSB1300N


• Bateria bidetowa jednootworowa stojąca z kolekcji Siena Black.

• Czarna armatura łazienkowa Siena Black doskonale wpisuje się w aktualne trendy i – co ważne – dzięki uniwersalnemu designowi i najwyższej jakości – jest wyborem na lata. Plusem, który doceniają nasi klienci jest również fakt, że baterie te są pokryte lakierowaną matową powłoką, dzięki której nie widać na nich odcisków palców oraz są łatwe w utrzymaniu w czystości, jeśli zadbamy o regularną codzienną pielęgnację.

• Ogromną zaletą kolekcji Siena Black, którą szczególnie doceniają architekci i projektanci wnętrz, jest jej komplementarność. W linii odnajdziemy każdą potrzebną baterię do pełnego wyposażenia łazienki (włącznie z tą typu bidetka).

• Światowy design, najwyższa jakość produktów i polska cena to trzy cechy polskiej marki HushLab oferującej produkty wyposażenia wnętrz. Polska marka HushLab został stworzona w oparciu o 20 – letnie doświadczenia w pracy z polskimi architektami i projektantami wnętrz, tworzącymi wybitne realizacje w naszym kraju. Produkty HushLab są zlecane do produkcji w wyselekcjonowanych fabrykach z całego świata. Idea marki HushLab to przede wszystkim udostępnienie pięknych produktów szerokiej grupie odbiorców. Nazwa HashLab nawiązuje do spokoju i czystości jaką gwarantują produkty tej marki.
Nr katalogowy HLSB1300N
Seria Siena
Przeznaczenie bidet
Montaż baterii sztorcowe
Ilość uchwytów 1
Ilość otworów 1
Seria, kolekcja Siena
Kolor czarny
Warianty produktu
5