Witamy w świecie HushLab
HLAL022S


• Przed Państwem jedna z najczęściej wybieranych umywalek wiszących z oferty polskiej marki HushLab - InLove 80S. Umywalki z linii In Love są produkowane w kilku wariantach szerokości, głębokości i wysokości, po to aby idealnie dopasować się do każdej przestrzeni łazienkowej. Ten produkt dzięki prostej formie i unikatowym walorom użytkowym spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Połyskująca biel podkreśla subtelny charakter produktu. Zapraszamy Państwa także to zakupu baterii, syfonu i korka dostępnych w ofercie naszego sklepu.
• Przy produkcji tej umywalki wykorzystano najnowocześniejsze materiały i technologie, a wysoki standard wykonania potwierdza certyfikat wieńczący serię wymagających testów jakości.
• Światowy design, najwyższa jakość produktów i polska cena to trzy cechy polskiej marki HushLab oferującej produkty wyposażenia wnętrz. Polska marka HushLab została stworzona w oparciu o 20-letnie doświadczenie w pracy z polskimi architektami i projektantami wnętrz tworzącymi wybitne realizacje w naszym kraju. Produkty HushLab są zlecane do produkcji w wyselekcjonowanych fabrykach z całego świata. Idea marki HushLab to przede wszystkim udostępnienie pięknych produktów szerokiej grupie odbiorców. Nazwa HushLab nawiązuje do spokoju i czystości, jaką gwarantują produkty tej marki.
Nr katalogowy HLAL022S
Kształt prostokątny
Montaż wiszący
Seria, kolekcja In Love
Kolor biały
Kolor prosty biały
Produkty powiązane
5